Aangesloten bij de World Union for Progressive Judaism.

22 oktober 2021 | 16 Heshvan 5782

Rabbijnen

Rabbijnen

Het College van Rabbijnen telt elf leden:

Rabbijn Tamarah Benima
PJG Noord-Nederland, Beit Ha‘Chidush
T.: 020-662 3535
E.: tamarah@dds.nl

Rabbijn Menno ten Brink
LJG Amsterdam, LJG Gelderland, Joodse Gemeente Suriname,
coördinator College van Rabbijnen en Beth Din
decaan Levisson Instituut
T.: 020-5400 136
E.: rebmen@ljg.nl

Rabbijn Hetty Groeneveld
Justitierabbijn: geestelijk verzorger Joodse gedetineerden
T.: 06-5245 1785
E.: h.groeneveld@dji.minjus.nl

Rabbijn Marianne van Praag
LJG Den Haag
T.: 06-5576 4475
E.: mlvanpraag@gmail.com

Rabbijn Albert Ringer
LJG Rotterdam, LJG Twente, LJG Brabant
T.: 06-2061 7910
E.: aringer@xs4all.nl

Rabbijn Joram Rookmaaker
LJG Amsterdam, LJG Utrecht
krijgsmachtrabbijn: geestelijk verzorger krijgsmacht
jrookmaaker@ljg.nl
js.rookmaaker@mindef.nl

Rabbijn Navah-Tehilla Livingstone-Shmuelit
Emeritus rabbijn LJG Utrecht
T.: 06-2601 0321
E.: rabbi-nt@orbalev.nl

Rabbijn Kineret Sittig
Freelance rabbijn en onderzoeker
T.: 020-786 1667
E.: kineret@levisson.nl

Rabbijn Awraham Soetendorp
Emeritus rabbijn Den Haag
T.: 070-3253441
E.: asoet@planet.nl

Rabbijn Corrie Zeidler
Justitierabbijn: geestelijk verzorger Joodse gedetineerden
T: 06-33349369
E: rabbi.corrie@gmail.com
E: c.zeidler@dji.minjus.nl

 

Nieuws

In tien lessen leer je van Ruthy Aronson via ZOOM de letters en zoveel Hebreeuws dat je de tekst in de Sidoer kunt volgen en lezen. Ook al heb je (bijna) geen voorkennis. Lees meer >>
Begeleiding van minderjarige asielzoekers. Lees meer >>

oktober

  • <  
  •   >
z m d w d v z
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31